KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759369
nr 1575 9369
Oidentifierad Konstnär, Italienskt landskap, Signerad. Dat. 1843. Olja på duk, bildmått: 41x55 cm. Yttermått inklusive ram: 59x74
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:01:37
1.000 kr
1.100 kr